Ondernemers in Schelle


Hieronder vermelden we de handelaars uit Schelle die hun gegevens bezorgden.
De handelaars zijn zelf verantwoordelijk voor de juistheid van de gegevens en het doorgeven van eventuele wijzigingen.

Slagerij
– Burms Klasseslager, Kapelstraat 69, Schelle, 03 887 58 22, info@klasseslagerburms.be, www.klasseslagerburms.be

Horeca
– Scoop Ice & Sweets, Provinciale Steenweg 86, Schelle, 03 296 27 57, info@justscoop.be, www.justscoop.be
– Toque-Tok, Provinciale Steenweg 371, Schelle, 03 284 00 50, info@toque-tok.com, www.toque-tok.com
– Sushi Town Schelle, Provinciale Steenweg 45, Schelle, 03 297 46 02, info@sushitown.be, www.sushitown.be

Schoonheidsverzorging
– Gezondheidsstudio Sisu, Interescautlaan 100, Schelle, 0476 41 33 49, welkom@gezondheidsstudiosisu.bewww.gezondheidsstudiosisu.be 
– Pure Loo, Provinciale Steenweg 51, Schelle, 0494 30 33 38, info@pureloo.be, www.pureloo.be
– Nails by An, Provinciale Steenweg 412, Schelle, 0497 307 117, info@nailsbyan, www.nailsbyan.be

Fietsen (herstelling en verkoop)
– Fietsen De Nutte, Ceulemansstraat 23, Schelle, 03 887 42 10, fietsendenutte@telenet.be, www.fietsendenutte.be

Makelaarskantoor
– Arcasa, Provinciale Steenweg 354, Schelle, 03 877 70 70, info@arcasa.be, www.arcasa.be
– Immo Point Zuidrand / Promocon BVBA, Tolhuisstraat 10, Schelle, 03 443 66 50, zuidrand@immopoint.be, www.immopoint.be

Kinesitherapie – osteopathie – revalidatie
– Move2Improve, Provinciale Steenweg 72, Schelle, 03 877 10 21, axel.boen@gmail.com, www.move2improve.be

Bank en verzekeringen
– Verzekeringen Revanas, Antwerpsesteenweg 36, Hemiksem, 03 887 99 32, redgy@revanas.be, www.revanas.be
– Bank Crelan, Antwerpsesteenweg 36, Hemiksem, 03 887 99 32, redgy@revanas.be, www.crelan.be

Begrafenisondernemer
– Uitvaartverzorging Verbist C, Provinciale Steenweg 34, Schelle, 03 887 82 18, info@verbistc.be, www.verbistc.be

Detailhandel
– Het Ganzenhof, Steenwinkelstraat 377, Schelle, 0485 68 51 39, info@brouwerij-ganzenhof.be,
www.brouwerij-ganzenhof.be

Bouwmaterialen
– JT Tegeldepot, Provinciale Steenweg 370, Schelle, 03 887 57 82, tegeldepot@skynet.be, www.tegeldepot.be

Wonen
– O&O Trendy Wonen, Boomsesteenweg 35, Schelle, 03 844 57 58, anne@trendywonen.be, www.mijnmeubelen.be

Allerlei
– Energiebewijs, Oude Schans 32, Schelle, 0475 76 05 29, info@energiebewijs.be, www.energiebewijs.be
– Airportservice David, Provinciale Steenweg 412, Schelle, 0496 864 087, info@airportservicedavid.be, www.airportservicedavid.be
– Tmedia, Provinciale Steenweg 139, Schelle, 03 283 62 33, info@tmediashop.be, www.tmediashop.com
– Wereldwinkel, Ceulemansstraat 90 (verhuis Peperstraat 6 gepland), Schelle, 0487 436 822 , Wereldwinkelschelle@gmail.com

Ben je zelf handelaar in Schelle en wil je ook een vermelding op de webpagina?
Vul dan het ‘formulier handelszaak – wordversie’ in of ‘formulier handelszaak – pdf-versie’
Bezorg het aan de infodienst via info@schelle.be


Ook op de facebookpagina van Handels Vereniging Schelle – H.V.S kan je terecht voor info over handelszaken in Schelle.

Werken en ondernemen Ondernemers Ondernemers in Schelle