Gemeenteraad


Volgende raadsleden maken samen met de burgemeester, schepenen en algemeen directeur deel uit van de gemeenteraad 2019.

Pieter Smits

Adres: Interescautlaan 45
E-mail: pietersmits1@msn.com
Telefoonnummer:0479 30 09 62
Partij: CD&V

Leo Haucourt

Adres: Provinciale Steenweg 169 bus 2
E-mail: leohaucourt@gmail.com
Telefoonnummer: 0475 65 69 57
Partij: Vlaams Belang

Stan Scholiers

Adres: Rubensstraat 54
E-mail: stan.scholiers@skynet.be
Telefoonnummer: 0495 71 04 98
Partij: Groen

Philippe Van Bellingen

Adres: Fabiolalaan 87
E-mail: philip.van.bellingen@telenet.be
Telefoonnummer: 0476 24 59 07
Partij: CD&V

Rita Jacobs

Adres: Rubensstraat 44
E-mail: rita.jacobs@telenet.be
Telefoonnummer: 0475 51 65 78
Partij: N-VA

Koen Vaerten

Adres: Oude Schans 12
E-mail: koen.vaerten@n-va.be
Telefoonnummer: 0486 17 78 15
Partij: N-VA

Nicole Haerenout

Adres: Fabiolalaan 110
E-mail: Haerenout.nicole@gmail.com
Telefoonnummer: 0494 36 98 45
Partij: CD&V

Katrien Herremans

Adres: Oude Schans 36
E-mail: katrien.herremans@icloud.com
Telefoonnummer: 03 440 22 62
Partij: CD&V

Baeyens Myriam

Adres: Leonard Vereyckenplaats 2
E-mail: myriam.baeyens@telenet.be
Telefoonnummer: 0475 94 09 84
Partij: Vlaams Belang

Stijn Cools

Adres: Laarhofstraat 80/6
E-mail: stijn.cools@n-va.be
Telefoonnummer: 0497 65 56 70
Partij: N-VA

Chantal Jacobs

Adres: Azaleastraat 20
E-mail: Chantal.Jacobs@n-va.be
Telefoonnummer: 0486 20 71 23
Partij: N-VA

Philip Lemal

Adres: Steenwinkelstraat 36
E-mail: philip.lemal@gmail.com
Telefoonnummer: 0474 34 20 53
Partij: CD&V

Marjan Nauwelaert

Adres: Provinciale Steenweg 158
E-mail: marjan.nauwelaert@telenet.be
Telefoonnummer: 0477 52 29 78
Partij: Groen

Wietse Robbroeckx

Adres: Provinciale Steenweg 174
E-mail: wietse.robbroeckx@n-va.be
Telefoonnummer: 0472 44 46 92
Partij: N-VA

 

 

Bestuur & beleid Gemeenteraad Raadsleden